Lider Altcoin Ethereum'dan Yeni Rekor! ETH Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

ethereum'dan yeni rekorPiyasa değeri bakımından lider Altcoin olan Ethereum, 21 Ekim tarihinde 4.375 dolara iğne atarak yeni bir tarihi rekoruna ulaştı. Ethereum (ETH)'un yeni rekoru, lider kripto para Bitcoin'in dün gerçekleştirdiği ATH'tan hemen sonra geldi.

Tüm kripto para piyasası yazının yazıldığı sırada 2.64 trilyon doları aşarken lider altcoin Ethereum yeni bir ATH ile yatırımcılarını sevindirmeyi başardı.

Ethereum'dan Yeni Rekor!

Yazının yazıldığı sırada 501.940.889.436 dolar piyasa değeri ile Altcoin'ler arasında çıktığı günden beri liderliğini koruyan Ethereum, bugün 4.375 dolara yükselerek yeni bir rekora daha ulaşmayı başardı. ETH'nin tüm zamanların en yüksek rekoru Bitcoin'in 67.000 dolarlık ATH'ından kısa bir süre sonra geldi.

Ethereum Piyasa Değerini Arttırarak JPMorgan'ı Geçti!

Geçtiğimiz sene lider kripto para birimi Bitcoin'in JPMorgan'ı piyasa değeri bakımından geçişini kutlarken Bitcoin şu an gümüşün hemen altında 1.228 trilyon dolar ile yerini koruyor, bugün ise yazının yazıldığı sırada ETH, piyasa değeri bakımından JPMorgan, VISA, Alibaba gibi şirketleri geçerek yazının yazıldığı sırada 513.29 milyon dolarlık piyasa değeri ile Nvidia'nın hemen altında bulunuyor.
eth jpmorgan
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version