Bu Kripto Paraların Son Günlerde Popülerliği Gittikçe Artıyor!

16 ekim yükselen kripto paralar coingecko

CoinGecko'dan gelen verilere göre 9 Ekim 2021 - 15 Ekim 2021 arası hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

Shiba Inu, Kuma Inu, Spell Token, AstroSwap, Ariva, Taboo Token, Binance Coin, Plant vs Undead Token, Smooth Love Potion, Wonderland, Olympus, Fantom, BNBPay, Shopping.io, YIELD App, Polkadot, Radio Caca, Reef Finance, Solana, Ethereum, Terra, Axie Infinity, Beta-finance, SuperRare, Secret, Avalanche, Verasity, Harmony, JOE VE Moonriver

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Radio Caca, Function X, ADAPad, Baby Doge Coin, Shiba Inu, IDEX, SuperRare, PocMon ,Star Atlas ve Ariva.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version