Gözden Kaçırmış Olabilirsin! Kripto Paralar Son Bir Haftada Diğerlerine Göre Daha Popüler!

coingecko

CoinGecko'dan gelen verilere göre 25 Eylül 2021 - 1 Ekim 2021 arası hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

Plant vs Undead Token, dYdX, Smooth Love Potion, Binance Coin, YIELD App, JOE, COTI, Solana, Fantom, Avalanche, Axie, Infinity, Moonriver, Ethereum, Terra, GMX, xDAI Stake, Star Atlas, Bitcoin, Cellframe, Olympus, Polygon, Orca, PancakeSwap, Cardano, WOO Network, Umbrella Network, Utrust, Shopping.io, DeHub ve Algorand.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Avalanche, Pancake Bunny, Star Atlas, BSCPAD, Dego Finance, GateToken, Bitcoin, IDEX, Saber ve Radio Caca.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version