Dikkat! Bu Kripto Para Kategorileri Diğerlerine Göre Daha Fazla Yükseldi!

coingecko.com

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, son 24 saatte en çok yükseliş gösteren kripto para kategorilerinde Centralized Exchange Token (CEX) kategorisi ön plana çıkıyor. Centralized Exchange Token (CEX) kategorisi son 24 saatte %7.76.5 yükseliş yaşadığını görüyoruz. Centralized Exchange Token (CEX) kategorisine örnek kripto para birimleri ise son 24 saatte %8.8 yükseliş yaşayan BNB. Perpetuals kategorisi ise 2. sırada son 24 saatte %6'lık bir yükselişle geliyor. Perpetuals'i ise %5.9 ile Binance Smart Chain Ecosystem kategorisi takip ediyor.

CoinGecko'nun piyasa değeri bakımından son 24 saatte en çok yükselen kripto para birimi kategorilerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu hafta ilk 10'daki sıralamada olan kripto para kategorisinin listesine de aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kripto para kategori sıralaması, son 24 saatlik yükselişe göre sıralanmaktadır. Bazı kripto para birimleri birkaç kategoride çakışabilir.

coingecko.com

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version