Gözden Kaçırmış Olabilirsin! Kripto Paralar Son Günlerde Diğerlerine Göre Daha Popüler!

coingecko


CoinGecko'dan gelen verilere göre 4 Eylül 2021 - 10 Eylül 2021 hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

Star Atlas, Solana, Fantom, Plant vs Undead Token, Solanium, Binance Coin, dYdX, Smooth Love Potion, Privateum, Raydium, Saber, Sunny Aggregator, Aurox Token, Axie Infinity, Metahero, Avalanche, Ethereum, Serum, The Doge NFT, Polygon, Algorand, Adventure Gold, FTX Token, Cardano, Based Gold, Star Atlas, DAO, Bitcoin, Near, Shiba Inu ve Oasis Network.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Shirtum, Saber, Star Atlas, Bitcoin, Covalent, Port Finance, Pundi X, Solanium, BSCPAD ve Solana.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version