Son 1 Haftada Bu Kripto Paralar Diğerlerine Göre Çok Daha Fazla Yükseldi!

coingecko

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 7 günde en çok yükselen kripto para birimlerini listeledik. Son 7 günde en çok yükselen kripto paraların listesine baktığımızda birinci sırada Fantom (FTM) %85.5'lik bir yükselişle geliyor. 2. sırada Algorand (ALGO) %75.4'lük yükselişle gelirken üçüncü sırada ise popüler kripto para birimi IOST coin %72.8 ve onu da %71.7'lik yükselişle Quant (QNT) takip ediyor.

Son 1 haftada en çok yükselen kripto paralarda 5. sırada ise Near gelirken onu One, Sol, Mina takip ediyor. 9. sırada ICX gelirken listemizin son sırasında ise MDX Token geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version