Son 1 Haftada Bu Kripto Paralar Diğerlerine Göre Çok Daha Fazla Yükseldi! - CoinGecko verileri

kripto sözlük

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 7 günde en çok yükselen kripto para birimlerini listeledik. Son 7 günde en çok yükselen kripto paraların listesine baktığımızda birinci sırada Bitcoin Cash ABC (BCHA) %140.6'lık bir yükselişle geliyor. 2. sırada Arweave (AR) %121.2'lik yükselişle gelirken üçüncü sırada ise popüler kripto para birimi Fantom (FTM) coin %71.0 ve onu da %62.8'lik yükselişle Solana (SOL) takip ediyor.

Son 1 haftada en çok yükselen kripto paralarda 5. sırada ise Tezos gelirken onu Elrond, Kusama, Waves takip ediyor. 9. sırada Polkadot (DOT) gelirken listemizin son sırasında ise FTX Token geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version