ABD'nin Bitcoin Regülasyonu BTC'nin İlerlemesini Durduracak mı? Bloomberg'ten Mike McGlone Açıkladı!

abd btcBloomberg'in önde gelen emtia stratejisti Mike McGlone, altın, ABD doları ve Bitcoin'in mevcut durumu hakkında bazı düşüncelerini Twitter'da paylaştı.

Bretton Woods iptalinin yıldönümüne denk gelen açıklamada şu ifadeler yer aldı: 50 yıl önce, Ağustos ayında. 15 Aralık'ta ABD Başkanı Richard Nixon, ABD dolarını altından çözdü ve böylece 1944'te başlatılan Bretton Woods sistemine son verdi.

"ABD Regülasyonu Bitcoin'in İlerlemesini Engelleyemez"

Bloomberg'in kıdemli emtia stratejisti, para ve finansın genel olarak dijitalleşmesinin "hızlı ve organik" bir şekilde gerçekleştiğini, ABD dolarının hakim olmaya devam ettiğini ve Bitcoin'in kademeli olarak altının yerini aldığını düşünüyor.

McGlone'a göre, mevcut ve gelecekteki ABD kripto para regülasyonu, Bitcoin'in benimsenmesinin ve kullanımının geniş çapta yayılmasını engelleyemeyecek gibi görünüyor.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version