Milyarder ve NBA Dallas Mavericks'in Sahibi Elindeki DOGE Miktarını Açıkladı

doge

Popüler kripto para birimi Dogecoin (DOGE)'e verdiği destekle kripto para topluluğu tarafından bilinen, NBA takımı Dallas Mavericks'in sahibi Mark Cuban, sahip olduğu DOGE miktarı hakkında açıklama yaptı.

16 Ağustos tarihinde Twitter hesabı üzerinden bir tweet paylaşan Cuban, 15.000 dolardan daha az değerde Dogecoin sahibi olduğunu ifade etti. Elindeki DOGE miktarının ise hepsinin kendisine ait olmadığını, NBA takımı Mavericks'e de ait olduğunu aktardı. NBA'de Dogecoin kripto para birimini kabul eden ilk basketbol takımı Dallas Mavericks olmuştu.

Birkaç yıl öncesine kadar kripto para karşıtı olan Mark Cuban, önce Bitcoin ardından da Dogecoin para birimlerine ilgi duymaya başladı.

Mark Cuban'ın Twitter'da yaptığı açıklamaya göre, sahibi olduğu Mavericks takımından başka hiçbir markanın reklamını yapmadığını ifade ederken Dogecoin hakkında şu ifadelerde bulundu:

"
Mavericks dışında hiçbir şeyi övmüyorum. Ancak DOGE ekosistemi çok eğlenceli. Üretilen meme'ler harika. […] Kendileriyle dalga geçiyorlar. [Ekosistemin] bir parçası olmak eğlenceli."

Ayrıca Dallas Mavericks takımının taraftar ürünlerini de DOGE coin ile alınabilir.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version