Popülerliği Artan Bu Kripto Kripto Paralara Dikkat!

coingecko

CoinGecko'dan gelen verilere göre 07 Ağustos - 13 Ağustos 2021 hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

CryptoBlades, Smooth Love Potion, Wall Street Games, Axie Infinity, Binance Coi,n My DeFi Pet, Ethereum, Mina Protocol, UniLayer, Shiba Inu, Quickswap, Illuvium, Polygon, Paris Saint-Germain Fan Token, Terra, Alchemy Pay, IoTeX, Plant vs Undead Token, Alpaca Finance, Bitcoin, PancakeSwap, Cardano, Raydium, UniLend Finance, Polymath, ETHPad, Solana, Elrond, Dfyn Network ve Dogecoin.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Mina Protocol, Paris Saint-Germain Fan Token, XRP, Hathor, Shiba Inu, UniLayer Saber, Smooth Love Potion, Avalaunch ve CryptoZoon.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version