Son 24 Saatte En Çok Yükselen Kripto Paralar!

coingecko

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok yükselen kripto para birimlerini listeledik. Son 24 saatte en çok yükselen kripto paraların listesine baktığımızda birinci sırada Quant (QNT) %13.9'luk bir yükselişle geliyor. Quant'ın son 1 ayda %82.4'lük bir yükseliş kazandığını da ifade etmek gerekiyor. 2. sırada ise Axie Infinity (AXS), üçüncü sırada popüler kripto para birimi BitTorent (BTT), onu Theta Network (THETA) takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen kripto paralarda 5. sırada ise TEL gelirken onu COMP, KCSSAFEMOON takip ediyor. 9. sırada RUNE gelirken listemizin son sırasında ise popüler kripto para birimi Polkadot (DOT) geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version