Son 1 Haftada Bu Kripto Paralar En Çok Yükselenler Oldu!

kripto para haber

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 7 günde en çok yükselen kripto para birimlerini listeledik. Son 7 günde en çok yükselen kripto paraların listesine baktığımızda birinci sırada Coin98 (C98) %328'lik bir yükselişle geliyor. 2. sırada popüler kripto para birimi Avalanche (AVAX) %116.3'lük yükselişle gelirken üçüncü sırada ise DAG coin %43.9 ve onu da %40.6'lık yükselişle Bitcoin Cash ABC takip ediyor..

Son 1 haftada en çok yükselen kripto paralarda 5. sırada ise ADA gelirken onu NEAR, SAFEMOON, ZEN takip ediyor. 9. sırada TEL gelirken listemizin son sırasında ise DASH geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version