Bu Kripto Paralara Dikkat! Son 1 Haftada Trend Olan Kripto Paralar!

coingecko


CoinGecko'dan gelen verilere göre 24 - 30 Temmuz 2021 hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

CryptoBlades, Wall Street Games, Axie Infinity, Mist, My DeFi Pet, Smooth Love Potion, Binance Coin, Coin98, Illuvium, Yield Guild Games, Ethereum, My Neighbor Alice, Bitcoin, Revomon, Polygon, Amp, Alien Worlds, Aavegotchi, FaraLand, THORChain, Shiba Inu, PancakeSwap, Clover Finance, DinoSwap ,Chromia, The Sandbox, Gala, Elrond, AnRKey X ve Million.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Hathor, Wall Street Games, AnRKey X, CryptoBlades, Coin98, GateToken, Axie Infinity, Casper Network, Catecoin ve Mina Protocol

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version