Piyasa Pozitif Giderken Bu 10 Kripto Paraya Dikkat!

coingecko

Piyasa yeşillenmeye başlamışken Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok yükselen kripto para birimlerini listeledik. Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, son 24 saatte en çok yükselen kripto paraların listesine baktığımızda birinci sırada popüler altcoin'lerden birisi olan Ripple'ın XRP'si geliyor. XRP, son 5 haftanın en yüksek seviyesine gelerek yazının yazıldığı sırada 0.73 seviyesinde hareket ediyor. XRP %14.5'lik bir yükselişle lider durumda. 2. sırada ise Huobi borsasının kripto para birimi olan Huobi Token (HT) ikinci sırada, HT'yi ise hemen ardından Decred (DCR) ve BitTorent (BTT) takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen kripto paralarda 5. sırada ise OKB gelirken onu Dash, Terra ve lider kripto para birimi Bitcoin takip ediyor. BTC'yi ise 9. sırada Wrapped Bitcoin (WBTC) gelirken listemizin son sırasında ise FTX Token (FTT) geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version