Bu Kripto Paralara Dikkat! Son Haftanın En Popüler Kripto Paraları!

coingecko


Son günlerdeki düşüş dalgasından biraz kurtulan Bitcoin, dün 12 Temmuz 2021'den bu yana ilk defa 34.000 doların üzerine çıktı. Lider altcoin Ethereum fiyatı ise 2.100 doların üzerinde kalmaya devam ediyor.

CoinGecko'dan gelen verilere göre 17 - 23 Temmuz 2021 hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

My DeFi Pet, Axie Infinity, CryptoBlades, Smooth Love Potion, Million, Binance Coin, Olympus, Ethereum, Polygon, Draken, ShapeShift FOX Token, Energy Web Token, Bitcoin, Shiba Inu, Alchemist, Dogecoin, PancakeSwap, THORChain, FTX Token, Metahero, Clover Finance, Polkadot, Cudos, Chromia, Sushi, Solana, SafeMoon, Harmony, Fear ve Cardano.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Casper Network, Hathor, Bitcoin, Mina Protocol, Bondly, Avalaunch, CateCoin, WaultSwap, Olympus ve Launchpool.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version