Son 1 Haftada En Popüler Kripto Paralar Hangileri? İşte CoinGecko Verileri!

coingecko


Geçtiğimiz günlerde lider kripto para birimi BTC'nin ve Ethereum dahil birçok altcoin'in fiyatında düşüş hareketleri yaşadık. Son günlerde kripto para birimlerinde düşüşler yaşansa da yatırımcıların bazı altcoin'lere olan ilgisi diğerlerine göre daha fazla.

CoinGecko'dan gelen verilere göre 10 - 16 Temmuz 2021 hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

Axie Infinity, Smooth Love Potion, My DeFi Pet, Million, Metahero, Shiba Inu, KuCoin Token, Elrond, Binance Coin, YIELD App, Illuvium, Alien Worlds, Ethereum, Constellation, Polygon, The Sandbox, My Neighbor, Alice Rabbit Finance, Bitcoin, PancakeSwap, WaultSwap, Terra, Chromia, Validity, Hathor, THORChain, SafeMoon, REVV, Solana ve Olympus.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Hathor, Bondly, Smooth Love Potion, Shiba Inu, WaultSwap, CateCoin, Axie Infinity, Bitcoin, Casper Network ve Mina Protocol.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version