Bu 10 Kripto Parada Hacim Diğerlerine Göre Yüksek!

coingecko

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatı 42.460 dolara çıktıktan sonra ufak bir düzeltme yaşayarak BTC fiyatı yazının yazıldığı sırada 41.635 dolar civarında hareket ediyor. Ethereum fiyatı ise anlık olarak 2.465 dolarda.

Piyasada yükseliş dalgası oluşurken bazı kripto para birimlerinde hacimler diğerlerine göre ciddi oranda yüksek. Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok hacme sahip olan 11 kripto para birimini listeledik.

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, son 24 saatte en çok hacme sahip kripto paraların listesine baktığımızda kripto para birimi PlayDapp (PLA) ilk sırayı alırken onu popüler kripto para birimi Stellar (XLM) takip ediyor. 3. sırada Dai (DAI) ve 4. sırada ise Solana (SOL) yer alıyor.

5. sırayı MATIC alırken 6. sırada VeChain, 7. sırada Bitcoin Cash ABC (BCHA) ve 8. sırada Huobi borsasının token'ı olan Huobi Token yer alıyor. 9. sırada Justin Sun'ın kripto para birimi Tron (TRX), 10. sırada ise Polkadot (DOT) yer alıyor.

Ek olarak 11. sırada ise Axie Infinity geliyor.

Son 24 saatte en çok hacme sahip kripto paralarda tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

CoinGecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version