Piyasa Pozitif Giderken Bu Kripto Paralara Dikkat!

coingecko

Piyasa yeşillenmeye başlamışken Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok hacme sahip olan kripto para birimlerini listeledik. Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, son 24 saatte en çok alınıp satılan kripto paraların listesine baktığımızda OKEx borsasının kripto para birimi olan OKB, %31'lik bir yükselişle lider durumda. OKB'yi ise hemen ardından Fantom (FTM) ve Kusama (KSM) takip ediyor.

Son 24 saatte en çok hacme sahip kripto paralarda 4. sırada ise günden güne popülerliğini arttıran Algorand gelirken ALGO'yu Polkadot (DOT) takip ediyor. 6. sırada ise Solana (SOL) geliyor. SOL'u ise IOTA, Cosmos (ATOM), Zilliqa (ZIL) ve Shiba Inu (SHIB) takip ediyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version