Bu 10 Kripto Para Birimine Dikkat! Son 24 Saatte En Çok Alınıp Satılanlar Bunlar!

coingecko

Bitcoin, 41.000 dolar testinden sonra biraz geri çekilme yaşayarak 38.700 dolarlara kadar tekrar geri çekildi. Lider Altcoin Ethereum fiyatı ise yazının yazıldığı sırada 2.392 dolar civarında hareket ediyor. Piyasada biraz geri çekilme olsa da Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok hacme sahip olan kripto para birimlerini listeledik. Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, son 24 saatte en çok alınıp satılan kripto paraların listesine baktığımızda kripto para birimi Cosmos (ATOM) ilk sırayı alırken onu Solana (SOL) takip ediyor. 3. sırada Zcash (ZEC), Tron (TRX), Dash, Ripple'ın XRP'si, Bitcoin Cash, Binance borsasının kripto para birimi olan Binance Coin (BNB) ise 8. sırada geliyor.

Son 24 saatte en çok hacme sahip kripto paralarda 9. sırada DKK Token gelirken DeFi rüzgarının lideri Chainlink (LINK) ise 10 sırada yer alıyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko


Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version