Ripple, XRP Satışlarını Resmen İkiye Katladı, XRP Balinalarının Sayısı Arttı!

ripple
Ripple, en son üç aylık raporunda 2020'nin dördüncü çeyreğine kıyasla XRP satışlarını neredeyse ikiye katladığını açıkladı.

Blockchain firması Ripple Labs, 2021'in ilk üç ayında, XRP toplam satışlarının 76.27 milyon dolardan %4 daha yüksek olduğunu bildirdi. Rapora göre, satış rakamlarındaki artışın Ripplenet'in talep üzerine likidite veya ODL hizmetine olan talebin artmasından kaynaklandığını ortaya koydu.

XRP hacimleri artmaya devam ediyor

Resmi duyuru, "Ripple, belirli müşterilerin ODL deneyimini iyileştirmek, ön finansman ihtiyacını ortadan kaldırmak ve anında küresel ödemeleri mümkün kılmak için artan XRP likiditesi sağlamanın bir parçası olarak ODL'yi ve temel altyapı ortaklarını desteklemek için satış yapmaya devam etti."Üç aylık rapor ayrıca, ilk çeyrek için toplam XRP hacminin, 2020 dördüncü çeyreği XRP hacmindeki 148 milyar dolar ile karşılaştırıldığında, 204 milyar dolar ile önceki çeyreği %37.7 oranında aştığını ortaya koydu. 2020'nin 4. çeyreğinden itibaren XRP için günlük hacim, ilk çeyreğe göre 2021'de önemli ölçüde arttı.

İlk çeyrek, XRP birikimi dönemi oldu

Rapora göre, yılın ilk çeyreğinin XRP birikimi dönemi olduğunu ve 1 ila 10 milyon XRP tutan balina hesaplarının sayısının %6,3 oranında arttığını belirtti. Bu, üç aylık dönemde %154 artış gösteren XRP fiyatlarına yansıdı.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version