Bu Kripto Paralara Dikkat! Son 24 Saate En Çok Alınıp Satılanlar Hangileri?

coingecko

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, son 24 saatte en çok alınıp satılan kripto paraların listesine baktığımızda birinci sırada piyasa değeri bakımından lider stabilcoin olan Tether (USDT) geliyor. Ardından dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, BTC'yi ise Ethereum takip ediyor.

Son 24 saatte en çok hacme sahip kripto paralarda 4. sırada son günlerin ciddi anlamda en yüksek performans göstereken kripto para birimi ise Dogecoin, ayrıca Dogecoin piyasa değeri bakımından da XRP'yi geçmiş bulunuyor. DOGE'u geçen hafta Ripple'ın XRP'si takip ederken bu hafta yerini Litecoin'e bırakmış görünüyor. Litecoin'i ise Ethereum Classic takip ederken ETC'yi ise Bitcoin Cash takip ediyor. 8. sırada ise borsa stabilcoin'lerinden biri olan BUSD geliyor. 9. sırada XRP ve 10. sırada NEO geliyor. Bu hafta listede Binance coin (BNB)'nin olmadığını görüyoruz. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version