Bu Kripto Paralara Dikkat! Düşüş Olsa da Son 24 Saatte En Çok Alınıp Satılanlar Hangileri?

coingecko

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, son 24 saatte en çok alınıp satılan kripto paraların listesine baktığımızda birinci sırada piyasa değeri bakımından 5. sırada olan ve fiyatı bir dönemler uzunca süre 0.10 dolar olan Cardano (ADA) geliyor. Ardından Elon Musk'ın popüler hale getirdiği DOGE coin ise 51 milyar dolarlık piyasa değeri ile gelmekte.

Son 24 saatte en çok hacme sahip kripto paralarda 3. sırada dün 30.000 dolara kadar iğne atan lider kripto para birimi Bitcoin gelirken BTC'yi ise 4. sırada VeChain geliyor. 5. sırada epeydir durgunluğunu koruyan ancak son zamanlarda yükseliş hareketleri gördüğümüz Ethereum Classic geliyor. ETC'yi ise 6. sırada Filecoin, 7. sırada Binance USD, 8. sırada lider altcoin Ethereum takip ederken 9. sırada Coinbase'in stabilcoin'i olan USDC ve onu ise listemizin son sırasında Tether (USDT) takip ediyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version