Dikkat! İşte Son Günlerde Türkiye'deki En Popüler Kripto Paralar!

coingecko

CoinGecko bilgi:

19 Mayıs 2021'de başlayan düşüş dalgasıyla Bitcoin kripto para piyasasında agresif bir düşüşe tanık olduk. Bitcoin fiyatı 30.000 dolara kadar gerilerken son günlerin popüler kripto para birimi Ethereum fiyatı ise resmen 1.865 dolarlara kadar geriledi. Elon Musk'ın tweet'leriyle hareketlenen DOGE ise 0.2111 dolara kadar ciddi bir düşüş yaşadı. Yazının yazıldığı sırada BTC fiyatı 40.600 dolarken ETH fiyatı ise 2.669 dolar civarında hareket ediyor.

Piyasada genel bir düşüş sonrası toparlanmaların başlamasıyla yatırımcıların kripto paralara olan ilgisi devam ediyor. CoinGecko'dan gelen verilere göre geçtiğimiz günlerde Türkiye'de trend durumda olan kripto paraları sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, geçen hafta yani 15 - 21 Mayıs 2021 arasında Türkiye'de trend durumunda olan kripto para listesi şu şekilde;

CateCoin, Atletico Madrid Fan Token, Galatasaray Fan Token, Safemoon, FEG Token, XRP, Bitcoin, WaultSwap, Safemars, AC Milan Fan Token
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version