Dikkat! Bu 15 Kripto Para Biriminde Düzeltme İhtimali Olabilir!

kripto para

Kriptosozluktv.com - Bitcoin fiyatı dün 46.920 dolar civarında hareket ederken 27 Nisan ile birlikte kademeli olarak hem Bitcoin hem de altcoin'lerde ciddi yükselişler yaşandı. BTC fiyatı yazının yazıldığı sırada 54.910 dolar civarında işlem görüyor.

Yazının yazıldığı sırada tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) en yakın işlem gören 15 kripto para birimini Kripto Sözlük olarak sizler için belirli aralıklarla sıralıyoruz. Son birkaç saat içerisinde ATH yapmış ya da ATH seviyesine oldukça yakın 15 kripto para birimi, %100 olmamakla birlikte düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 15 kripto para birimini sıraladık. On beş kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %42'lik büyümesiyle QuickSwap geliyor, ikinci sırada ise son günlerin popüler kripto para birimi PancakeSwap (CAKE) %8.34'lük bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada ise kripto para birimi Litentry (LIT) %10.59'luk bir yükselişle geliyor. Litentry coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %11.55'lik yükselişle Raydium (RAY) takip ederken beşinci sırada %24.49'luk büyümesiyle DERO (DERO) geliyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yakın işlem gören 6. kripto para birimi ise son Crust (CRU) %7.91'lk yükselişiyle gelirken, 7. sırada %18.42'lik büyümeyle Dawn (DAWN) geliyor. 8. sıradaki kripto para birimi ise %2.32'lik bir yükselişle popüler kripto para birimi Serum (SRM) olurken onu 9. sıradaki kripto para birimi Polygon (MATIC) %17.11'lik bir yükselişle takip ediyor.

Listemizin onuncu sırasında yani ATH seviyesine yakın hareket eden 10. kripto para birimi ise son 24 saatte %4.08'lik yükselişiyle kripto para birimi Compound (COMP) geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listenin devamında ise 11'den 15'e kadar sırayla Uniswap, Wootrade Network (WOO), Horizen (ZEN), popüler kripto para birimi Waves ve son olarak Konomi Network (KONO) geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version