Kripto Sözlük'ün Altcoin Sepeti Canlı Yayını Anlık 11.000 Kişi Tarafından İzlendi!

kripto sözlük

Kripto Sözlük Youtube kanalımızda dün akşam gerçekleştirdiğimiz Altcoin sepeti son halka açık canlı yayınımız anlık olarak tam 11.000 kişi tarafından izlendi!

Düzenli olarak Kripto Sözlük kanalımızda gerçekleşen canlı yayınlarda Altcoin sepetleri yapmaya devam ederken Cumartesi akşamı 20:30'da başlayan Kripto Sözlük canlı yayını büyük bir ilgiyle izlenirken anlık olarak 11.000 kişi tarafından izlendi.

Dünkü canlı yayın izlenmeye devam etti! Bitcoin ve kripto para birimleri üzerine Türkiye'nin en büyük kanallarından biri olan 161 binden fazla aboneli Kripto Sözlük Youtube kanalının dün akşamki canlı yayının tekrarı da büyük ilgiyle karşılandı! Canlı yayınla beraber yazının yazıldığı sırada toplamda 120 bin kişi tarafından izlendi ve izlenmeye devam ediyor!

Sen de hala abone değilsen buradan Kripto Sözlük Youtube kanalına abone olabilirsin!

Altcoin sepeti canlı yayının tekrarını aşağıdan izleyebilirsin!

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version