Yeni Haftaya Girerken Bu 10 Kripto Para Birimine Dikkat! Listede BNB, EGLD de Var!

Kriptosozluktv.com - Bitcoin fiyatı 60.000 dolar civarında hareket ederken son günlerde altcoin'lerde agresif düşüş ve yükselişler yaşandı. XRP yıllar sonra 1.5 dolara ulaştı. Son günlerin popüler kripto para birimleri Win, BTT, Dent gibi kripto paralarda ciddi düzeltmeler yaşandı.

Bu yazının yazıldığı sırada tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) en yakın işlem gören 10 kripto para birimini Kripto Sözlük olarak sizler için belirli aralıklarla sıralıyoruz. Son birkaç saat içerisinde ATH yapmış ya da ATH seviyesine oldukça yakın 10 kripto para birimi, %100 olmamakla birlikte düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 15 kripto para birimini sıraladık. On beş kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %%4.78'lik büyümesiyle RPL geliyor, ikinci sırada ise PancakeSwap (CAKE) %15.76'lık bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada ise popüler kripto para birimi BNB %6.70'lik bir yükselişle geliyor. BNB coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %16.35'lik yükselişle Haven Protocol (XHV) takip ederken beşinci sırada %8.43'lük büyümesiyle Robonomics Network (XRT) geliyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yakın işlem gören 6. kripto para birimi ise son Aragon Court (ANJ) gelirken, 7. sırada popüler kripto para birimi %13.52'lik büyümeyle Elrond (EGLD) geliyor. 8. sıradaki kripto para birimi ise %13.40'lık bir yükselişle carVertical (CV) olurken onu 9. sırayla PARSIQ (PRQ) %7.43'lük bir yükselişle takip ediyor.

Listemizin onuncu sırasında yani ATH seviyesine yakın hareket eden 10. kripto para birimi ise son 24 saatte %5.42'lik yükselişiyle BEAM geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version