Dikkat! Bu 15 Kripto Para Biriminde Düzeltme İhtimali Olabilir!

bitcoin

Kriptosozluktv.com - Bitcoin fiyatı 58.800 dolar civarında hareket ederken son günlerde altcoin'lerde ciddi yükselişler yaşandı. XRP 1 doları geçti, Win, BTT, Dent gibi kripto paralar yatırımcılarının yüzlerini güldürdü.

Yazının yazıldığı sırada tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) en yakın işlem gören 15 kripto para birimini Kripto Sözlük olarak sizler için belirli aralıklarla sıralıyoruz. Son birkaç saat içerisinde ATH yapmış ya da ATH seviyesine oldukça yakın 15 kripto para birimi, %100 olmamakla birlikte düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 15 kripto para birimini sıraladık. On beş kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %17.51'lik büyümesiyle CLO geliyor, ikinci sırada ise Sora (XOR) %31.15'lik bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada ise kripto para birimi SingularityNET (AGI) %16.97'lik bir yükselişle geliyor. AGI coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %15.73'lük yükselişle Maidsade (MAID) takip ederken beşinci sırada %2.5'lik büyümesiyle PowerTrade Fuel (PTF) geliyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yakın işlem gören 6. kripto para birimi ise son pNetwork (PNT) %11.80'lik yükselişiyle gelirken, 7. sırada %4.08'lik büyümeyle LockTrip (LOC) geliyor. 8. sıradaki kripto para birimi ise %17.31'lik bir yükselişle Troy Tade (TROY) olurken onu 9. sırayla Decred (DCR) %2.64'lük bir yükselişle takip ediyor.

Listemizin onuncu sırasında yani ATH seviyesine yakın hareket eden 10. kripto para birimi ise son 24 saatte %40.22'lik yükselişiyle BABB (BAX) geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listenin devamında ise 11'den 15'e kadar sırayla UTRUST, Tezos (XTZ), EasyFi, Uquid Coin ve son olarak Heaven Protocol geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version