Dikkat! Nisan Ayının Son Haftası En Çok Yükselen Kripto Para Kategorileri!

CoinGecko verilerine göre, bu hafta en çok yükseliş gösteren kripto para kategorilerinde 157 milyar dolar piyasa değeri ile borsa token'ları ön plana çıkıyor. Borsa token'larını ise son günlerde popülerliği azalsa da 122 milyar dolar ile DeFi yani merkeziyetsiz finans odaklı kripto para projeleri takip ederken DeFi kategorisini ise 113 milyar dolarlık piyasa değeri ile Centralized Exchange Token (CEX) token'ları takip ediyor.

CoinGecko'nun piyasa değerine göre en iyi kripto para birimi kategorilerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu hafta ilk 10'daki sıralamada olan kripto para kategorisinin listesine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kripto para kategori sıralaması, piyasa değerine dayanmaktadır. Bazı kripto para birimleri birkaç kategoride çakışabilir.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version