LedgerPrime, Bitcoin ve Ethereum Almak İçin 50 Milyon Dolarlık Menkul Kıymet Sattı!

LedgerPrime
Kripto para yatırım firması LedgerPrime, Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu'na (SEC) yapılan bir açıklamaya göre, Bitcoin ve Ethereum'a yatırım yapmak için 49.5 milyon dolar değerinde menkul kıymet sattı.

Satın alma işlemi şirketin Başkanı ve baş yatırım sorumlusu Shiliang Tang ile dokuz müşteri arasında yapıldı ve şirketin kurumsal yatırımcılara hizmet ettiği ifade edildi.

Tang, "50 milyon dolarlık teklif, BTC/ETH ve diğer token'larıyla trade de yapacağız, sadece BTC/ETH satın almak ve tutmak için satın alım gerçekleştirmedik" dedi.

Tang, çoğunlukla BTC ve ETH'ye yatırım yapıyoruz, ancak birçok altcoin ile de trade yapıyoruz ifadelerinde bulundu.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version