ICRYPEX’ten Beste Naz Süllü: “Bitcoin’de Dip Tepkisi Güçlü!” BTC’de Yeni Bir Rekor Gelebilir mi? ETH, AVAX, XRP, DOT, XLM, BAT, ALGO, LINK Analizi

ICRYPEX Kripto Para Borsası Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, Youtube kanalında Bitcoin, altcoinler ve genel piyasa hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

ICRYPEX Youtube kanalına abone ol

Beste Naz Süllü, ICRYPEX Youtube kanalında, düne göre biraz daha toparlanan bir risk iştahı olsa da yine de piyasanın kâr satışlarına geçtiğini gördüğümüzü ifade etti. Özellikle endeksler bazında Asya tarafında %1'in, Çin tarafında ise %2'ye varan satışları gördüğümüzü aktardı. Amerika tarafında ise yarım puanlık satışlara şahit olduğumuzu aktardı.

Bitcoin ve Kripto Para Piyasası Ne Durumda?

Dün Bitcoin'in 51.000 dolara kadar yaklaştığını ifade eden Süllü, şu anda 48.800 doların üzerinde işlem gördüğünü, ETH'nin 1.560 dolar, Ripple'ın XRP'si 0.44 dolarda, LINK'in güzel bir çıkış yakaladığını ve 29 dolarlara kadar çıktığını aktardı. LINK'in Cosmos ile yaptığı işbirliği sebebiyle LINK'te durumların pozitif olmaya devam ettiğini söyledi.

Grayscale Kripto Para Satın Almaya Devam Ediyor!

Dün Grayscale'in alımlarında 96 Bitcoin kontratının satışta olduğunu, sadece ETH ve XLM'in alındığını söyleyen Süllü, özellikle Stellar'ın yavaş kaldığını gözlemlesek de tıpkı LINK, Litecoin gibi, temeli sağlam ancak piyasanın bir türlü izin vermediği bir coin olduğunu ancak dün Grayscale'in dün özellikle ETH ve XLM satın aldığını ifade etti.

Bitcoin Analizi

ICRYPEX'ten Beste Naz Süllü, Bitcoin'de alçalan bir kama söz konusuydu, kama yukarı yönlü kırıldı, düzeltmesi gerçekleşti ve momentum ile beraber hareketliliğin devam ettiğini, şu anki metriklerle BTC'de verilerin yeni bir rekoru, yani 60.000 doları desteklemediğini, Bitcoin'in düzeltmesi gereken nokta 42.000'di, BTC'nin ise 43.000 dolarlara kadar düştüğünü, bu sebeple Bitcoin'in tam anlamıyla düzeltme yapmadığını ifade etti. Beste Naz Süllü'nün Bitcoin analizinin tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Ethereum Analizi

Ethereum'da 4 saatlik grafiğe göre, dünkü hareketlerde güzel bir dönüş yaptığını, dip alımlarla %25 tepki verdiğini, ancak her ne kadar yükseliş gösterse de ETH, minor alçalan trendi kıramadığını ve satış baskısı gördüğünü aktardı. ETH'in için bir çıkış noktası olduğunu, ancak tıpkı BTC gibi zayıf bir çıkış olduğunu ifade etti. 

Ethereum analizinin devamı, Litecoin, XRP, ALGO, XLM LINK, BAT, AVAX ve DOT'ta alım fırsatı olup olmayacağını yorumlayan Kripto para borsası ICRYPEX'ten Beste Naz Süllü, analizlerini Youtube kanalında paylaştı. Kripto para borsası ICRYPEX Youtube kanalına buradan abone olabilirsiniz.

Beste Naz Süllü'nün videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version