Düzeltme İhtimali Yakın Olabilecek 10 Kripto Para!


Yazının yazıldığı sırada son birkaç saatte tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) en yakın işlem gören 10 kripto para birimini sizler için sıraladık. 15 Mart'ta son saatler hatta dakikalarda fazlaca yükseliş göstermiş bu 10 kripto para birimi, ATH seviyelerine çok yakın fiyatlarda seyrederken %100 olmamakla birlikte bu on kripto para birimi düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 10 kripto para birimini sıraladık. On kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %61.73'lük büyümesiyle Verasity (VRA) geliyor, ikinci sırada ise Perlin (PERL) %21.35'lik bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada %21.56'lık bir yükselişle RAMP Coin geliyor. RAMP Coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %21.62'lik yükselişle TVK takip ederken beşinci sırada %2.57'lik büyümesiyle Audius (AUDIO) geliyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yakın işlem gören 6. kripto para birimi ise son 24 saatte %52.89'luk yükselişiyle VeThor Token (VTHO) gelirken, 7. sırada %30.59'luk yükselişiyle Enjin Coin (ENJ) geliyor. 8. sıradaki kripto para birimi ise %40.45'lik bir yükselişle CWS olurken onu 9. sırayla Mantra DAO (OM) %46.84'lük bir yükselişle takip ediyor.

Listemizin son sırasında yan ATH seviyesine yakın hareket eden 10. kripto para birimi ise son 24 saatte %17.05'lik yükselişiyle son günlerin popüler kripto para birimi Balancer (BAL) geliyor. Messari tarafından alınan detaylı listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version