Dikkat! Düzeltme İhtimali Olabilecek 15 Kripto Para!

Son 24 saatte tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) en yakın işlem gören 15 kripto para birimini Kripto Sözlük olarak sizler için sıraladık. Son 24 saatte yükselişini yapmış ve tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın hareket eden bu 15 kripto para birimi, %100 olmamakla birlikte düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 15 kripto para birimini ATH'a en yakın seviyesine göre sıraladık. On kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %29.93'lük büyümesiyle VSP geliyor, ikinci sırada ise Chromia (CHR) %99.55'lik bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada %22.01'lik bir yükselişle Kusama (KSM) geliyor. KSM coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %13.58'lik yükselişle FTX Token (FTT) takip ederken beşinci sırada %7.1'lik büyümesiyle ThetaToken (THETA) geliyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yakın işlem gören 6. kripto para birimi ise son 24 saatte %19.75'lik yükselişiyle Dego Finance (DEGO) gelirken, 7. sırada %16.92'lik yükselişiyle WazirX (WRX) geliyor. 8. sıradaki kripto para birimi ise %35.59'luk bir yükselişle Skale Network (SKL) olurken onu 9. sırayla Matic Network (MATIC) %30.20'lik bir yükselişle takip ediyor.

Listemizin 10. sırasında yani ATH seviyesine yakın hareket eden 10. kripto para birimi ise son 24 saatte %3.59'luk yükselişiyle kripto para birimi Rarible (RARI).

Listemizi sırayla ATH seviyesine göre Ultra (UOS), Whale, Perlin, Haven Protocol ve Swissborg takip ediyor.

Messari tarafından alınan detaylı listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

All-Time-High (ATH) || Kaynak: Messari


Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version