SON DAKİKA: Blockchain.com XRP İşlemlerini Durduruyor!

Blockchain.com XRP işlemlerini durduruyor
Blockchain.com, XRP işlemlerini 15 Ocak 2021'de durduracağını duyurdu!

Blockchain.com, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun Ripple Labs'ın kayıtsız menkul kıymetler sattığını iddia eden 1.3 milyar dolarlık bir dava açmasının ardından 14 Ocak 2021'de XRP işlemlerini durduracağını duyurdu!

Ledger kazanma şansı:
http://bit.ly/OcakAyiOzelBedavaLedger

SEC'in Ripple'a açtığı dava'da Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple'ın 1,3 milyar dolarlık kayıtsız bir menkul kıymet satışı gerçekleştirdiğini iddia ediliyor. "Ripple davası ne zaman" merak ediyorsanız diğer haberimizde.

Blockchain.com'un XRP işlemlerini durdurması ile ilgili duyurunun tamamı aşağıdaki gibi:

SEC'in Ripple Labs'e yönelik açtığı dava nedeniyle Blockchain.com, XRP ticaretini 14 Ocak saat 23: 59'da GMT'de durduracak. XRP bakiyesine sahip tüm müşterilerimiz için, ticareti durdurduktan sonra transfer edebilmek için XRP bakiyenize erişmeye devam edeceksiniz, ancak borsada al-sat işlemlerini XRP almayı desteklemeyeceğiz.

Blockchain.com'da, Exchange ve Cüzdan'ımızda hangi varlıkları listeleyip muhafaza edeceğimize karar verirken, ağ güvenliğinden yasal uyumluluğa kadar her şeyi ve daha fazlasını ortaya çıktıkça gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version