Cuma Gününe Dikkat! XRP Bu Borsadan Delist Edilebilir!

Ripple Coinbase delist
Ripple'a SEC tarafından açılan davadan sonra XRP'ye darbeler arka arkaya gelmeye devam ediyor. Dün akşam Kripto Sözlük Youtube kanalımızda XRP'nin bir delist rüzgarına girmesi sonucu, delist edecek ilk büyük borsasının Coinbase olacağını söylemiştik. İşte o açıklamamızı buraya tıklayarak izleyebilirsin.

Tıpkı dün dediğimiz gibi bugün ise internete düşen haberlere, söylentilere göre Coinbase tarafı avukatlaryla Cuma günü XRP'yi delist edilip edilmeme durumunu görüşüyor.

Coinbase kripto para borsasının ABD hükümeti ile yakınlığı düşünülünce XRP'i Coinbase'den delist edilebilir mi? Ripple'ın XRP'sinde bizleri neler bekliyor? Bitcoin analizi neler gösteriyor? Hepsi bugün canlı canlı yaptığımız yayının tekrarında. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Canlı yayınlarımızı ve önemli haberlerimizi kaçırmamak için Kripto Sözlük Youtube kanalını takip edin: https://www.youtube.com/KriptoSözlük

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version