Bu Coin'ler Çok Yükselecek! Bazıları İse Çakılacak! Dev Altcoin Analizi

dev altcoin analizi
Kriptosozluktv.com - Bitcoin ve Ripple'ın XRP'si, Ethereum (ETH) gibi büyük altcoin'lerin olduğu kripto para piyasasında bu videoda özel olarak seçtiğimiz altcoin'ler yükselebilir. Yine videoda verdiğim bazı altcoin'ler teknik analize göre ve başka birkaç faktöre göre ciddi anlamda düşebilir.

Ledger çekilişine katıl!

Ayrıca Apollo Fintech şirketinin GSX coin'den de bahsediyoruz. Ripple XRP'nin Spark token Airdrop'u için de çok önemli uyarılar var. Hepsi videoda. Videoda anlatılanların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. 💪💪💪

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version