Bu 5 Kripto Para Birimine Çok Dikkat! Düzeltme İhtimali Yakın Olabilir!

kripto para
Şu anda tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına en yakın işlem gören 5 kripto para birimini sizler için sıraladık. Son günler ve saatlerde fazlaca yükseliş göstermiş bu 5 kripto para birimi, ATH seviyelerine çok yakın fiyatlarda seyrederken %100 olmamakla birlikte bu beş kripto para birimi düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 5 kripto para birimini sıraladık. Beş kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %114'lük büyümesiyle Basis Share (BAS) geliyor, ikinci sırada ise PumaPay (PMA) %102'lik bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada %66'lık bir yükselişle Meme coin geliyor. Meme coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %47'lik yükselişle DATA (DTA) takip ederken en son olarak da beşinci sırada %46'lık büyümesiyle Datawallet (DTX) geliyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version