ABD'li OKCoin Borsası XRP'yi Delist Ediyor!

ABD'li OKCoin Borsası XRP'yi Delist Ediyor!
OKex'in kurucusunun borsası olan ABD'li OKCoin, 4 Ocak 2021'de XRP'yi delist etme kararı aldı!

OKCoin, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)'nun Ripple'ın iki yöneticisine karşı açtığı son dava ışığında verildiğini duyurdu.

SEC, XRP'den gücünü alan Ripple'ın 1,3 milyar dolarlık kayıtsız bir menkul kıymet satışı gerçekleştirdiğini iddia ediyor.

Ledger Çekilişi: http://bit.ly/OcakAyiOzelBedavaLedger

OKCoin, "Bu durumun bir çözüme ulaşması büyük olasılıkla zaman alacak" ayrıca, "Konumumuzu değiştirebilecek bilgilere sahip olduğumuzda müşterilerimizi proaktif olarak bilgilendireceğiz." ifadelerinde bulundu.

XRP alım satımını ve depozitolarını askıya almanın yanı sıra OKCoin, XRP / USD marj çiftinden (XRP ve USD ödünç alma dahil) borç alan kullanıcılardan ödünç alınan değeri 3 Ocak'tan önce iade etmelerini istiyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version