ZCASH (ZEC) Fiyat Analizi: 28 Ekim

zcash fiyat analizi
Geçtiğimiz yüzleri epey güldüren ZCASH, 12 Ekim'de 76 dolara kadar yükselmişti, şu an yazım sırasında 61.30 direnci ile 58.90 desteği arasında 59.84 dolardan işlem görüyor. 12 Ekim'de 76 dolar olan ZCASH, 20 Ekim'de 56.70 dolara kadar düşüş yaşamıştı.

Bedava Ledger Kazanma Şansı! https://bit.ly/BedavaLedgerEkimCekilisineKatil

Şimdi ise 4 saatlik grafiklere göre ZCASH'te alçalan bir üçgen var. Bu da her zaman %100 gerçekleşecek diyemesek de üçgenin alt destek çizgisini kırması (58.90) ve orada tutunamaması durumunda düşüş gelebilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.


Yukarıdaki 4 saatlik grafiğe göre olası ilk destek noktası 58.90 dolar ve söz konusu 58.90 dolar alçalan üçgenin alt sınırı tarafından da destekleniyor. Sonraki destek noktaları ise 57.20 dolar ve 56 dolar olduğu söylenebilir. ZCASH için olası direnç noktaları ise 61.30 dolar, 63.55 ve 64,60 dolar olarak görünüyor.

RSI 36.85 puan ile orta çizginin epey altında, ayılar momentumun kontrolünü ele geçirmeye ve onu 50'nin altında tutmaya çalışıyor gibi görünüyor.

OBV ayrıca, azalan trend çizgisiyle gösterilen alım hacminin düştüğünü de gösteriyor. Son birkaç haftada oluşan üçgenin tabanının altındaki OBV'de bir kırılma, yeni bir satış baskısını tetikleyebilir. Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version