60 Coinbase Çalışanı Ayrıldı!

coinbase
Coinbase CEO'su Brian Armstrong, geçen hafta yeni bir apolitik şirket misyonunu paylaştıktan sonra, çalışanların %5'inin ayrıldığını ve "bazı çalışanların da" ayrılma görüşmelerinde bulunduğunu itiraf etti.

Coinbase çalışanlarının yaklaşık %5'i (veya 60 kişi) şirket politikasına katılmayanlara borsanın sunduğu "cömert çıkış paketi"nden yararlandı. Çalışanlar arasında "apolitik kültürümüzün pratikte ne anlama geldiğine" dair birçok zor sohbete yol açan kafa karışıklığına yol açtı.

Armstrong ayrıca, çıkış paketini alan kişiler için son tarih geçmesine rağmen, "hala devam iş çıkışı görüşmelerinin devam ettiğini" ayrılan çalışanların sayısının artabileceğini kabul etti. Coinbase CEO'su, az temsil edilen azınlık nüfusunun insanlar üzerindeki etkilerinden endişe duyduğunu belirtti.

Borsadan ayrılan insan sayısına rağmen Armstrong, sonuçta tüm ekibin bir araya gelmesine ve eskisinden daha güçlü ve daha birleşik olmasına yardımcı olacağına inanıyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version