Ethereum'da Ani Hareket Olabilir! 🔥🔥🔥


Ethereum geçtiğimiz hafta değerinde önemli bir düşüş yaşadı. Ethereum ağındaki tıkanıklık nedeniyle gas fiyatıyla ilgili sorunlar da yaşandı. Ancak Tether [USDT], gas fiyatlarını düşürmek için OMG ağıyla entegrasyon yolunda ilk adımı attı. Bununla birlikte, bu tür yaygın ölçeklenebilirlik sorunlarına rağmen, Ethereum'un fiyatı üzerindeki etkisi oldukça az durumda.

Ethereum, yazının yazıldığı sırasında 395.73 dolardan işlem görüyor. Daha önce hemen altındaki desteği olan 384 doları test etmişti.

4 saatlik grafiğe göre, dünyanın en büyük altcoin'i Ethereum'un fiyatı, alçalan takoz ile birlikte kademeli olarak düşüş yaşadı. Takozun üst kısmını 3.kez teyit etmesinden sonra gözler Ethereum'a döndü ve olası bir yükseliş beklentisi oluşturdu.

RSI, 27 Ağustos'ta 38.94'ü görürken yazının yazıldığı sırada  56.60'lık endeks puanı kaydetti yükseliş beklentisi arasında bir denge sürdürmeye devam etti.

Bununla birlikte, Parabolik SAR, mum çubuklarının altındaki noktalı işaretler, yazının yazıldığı sırada güçlü bir alım sinyali veriyordu.

Bollinger Bantları da Ethereum için bir trendin tersine dönmesine işaret ediyor. Bantlar birleşerek piyasanın düşük volatilite yaşadığını gösterdi. Ayrıca, Sinyal çizgisi, mum çubuklarının altında hareket ederken trendin tersine döndüğünü doğruladı. Bu, fiyatın 395 doları aşabileceğini ve 399 dolarlık dirençle başa çıkmak zorunda kalacağını gösterebilir.

Direnç noktaları: 399 - 407 - 413
Destek noktaları: 384 - 376
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version