Emre Aydın Ethereum'un Yükselişine Tepkisiz Kalmadı! 🚀

Emre Aydın Ethereum'un Yükselişine Tepkisiz Kalmadı

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) fiyatında yaşanan ani yükselişe Emre Aydın da tepkisiz kalmadı. Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Emre Aydın Bitcoin hakkında yorumlarda da bulunmuştu.

14 Ağustos tarihinde gece yarısı Twitter üzerinden Ethereum hakkında yorumunu paylaşan Emre Aydın, ETH'nin fiyatındaki ani yükselişe dikkat çekti."Ether reyiz diyecek miyiz?"

Türkiye'nin önde gelen sanatçılarından olan Emre Aydın 14 Ağustos tarihinde saat 00:19'da "ether reyiz diyecek miyiz" şeklinde bir tweet attı. Kısa bir süre içerisinde birçok insanın dikkatini çekti.

Ethereum Kaç Dolar?

Yazının yazıldığı sırada en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum 426 dolar ve üstünden işlem görmeye devam ediyor. Ethereum için Parabolik Sar'a göre alım sinyallerini güçlü bir şekilde tutuyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version