Dikkat! LINK'te Düşüş Yakın Olabilir ❗

Dikkat! LINK'te Düşüş Yakın Olabilir

Geçtiğimiz günlerde yüzleri epey güldüren LINK, şu an yazım sırasında 18.78 dolarlık destek bölgesinden işlem görmeye devam ediyor. 11 Ağustos gününde 12 dolar olan Chainlink, dün 20 dolar civarlarından işlem görüyordu.

Grafiklere göre Chainlink, bize yükselen takozu işaret ediyor ve olası bir düşüş sinyali veriyor. LINK'te Düşüş Gelebilir!
Dikkat! LINK'te Düşüş Yakın Olabilir
Yukarıdaki grafiğe göre mavi renkte çizilmiş yükselen takoz hareketi olası bir düşüş hedefini işaret ediyor. 18.74 dolardan alım satım işlemi gören LINK için olası bir sonraki destek bölgesi ise 17.11 dolar ve sonraki ise 13.62 dolar olarak görülüyor.

Satış baskısı grafiklerde görünürken RSI endeks puanı 63.60'tan 56.25'e düşerken benzer bir hareket gösteriyor.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version