DeFi Protokolleri Rekora Koşarken Resmen Para Yağıyor! 🔥

DeFi Protokolleri Rekora Koşarken Resmen Para Yağıyor

Merkeziyetsiz finans (DeFi) yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. DeFi varlıkları üzerinden gelir elde etmek isteyen kullanıcılar DeFi protokollerini tercih ettikçe, sisteme kilitlenen varlıkların miktarında da ciddi bir artış yaşanıyor.

DeFi Pulse tarafından paylaşılan verilere göre, 17 Ağustos gününde DeFi protokollerine kilitlenen toplam miktar resmen 6.34 milyar dolara ulaştı.

DeFi Protokolleri Rekora Koşarken Resmen Para Yağıyor

Haziran ayında 1 milyar dolarlık bir ivme yakalayan DeFi protokolleri, günümüze kadar çok yüksek bir ivmeyle artış yaşadı ve sadece iki ayda yüzde 6.34 milyar dolara kadar geldi.

Defi Pulse tarafından paylaşılan verilere göre, DeFi ekosisteminde kilitli duran tokenler arasında 1. sırada 1.46 milyar dolarlık kilitleme hacmiyle Maker (MKR)'ın olduğu görüldü. Aşağıdaki listeden ilk 15'i görebilirsiniz.

DeFi Protokolleri Rekora Koşarken Resmen Para Yağıyor


Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version