Bloomberg: Bitcoin Altın Fiyatına Sabitlendi ve Bitcoin 18.000 Dolar Olabilir!


Bloomberg'in hazırladığı bir analize göre, lider kripto para birimi olan Bitcoin fiyatının, ONS altının hemen hemen 6 katı fiyatına sabitlendiği belirtildi.


Ayrıca ortaya atılan bu analiz, iki varlık arasındaki korelasyonun tüm zamanların en yüksek seviyesine gelmesinden hemen sonra geldi.

Yükseliş Trendi Devam Ederse Bitcoin 18.000 Dolar Olabilir

Bloomberg'e göre Bitcoin dijital altın olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bloomberg'in bu iddiasında Bitcoin'in sınırlı arz ve düşük büyüme oranı gibi benzer niteliklerinden dolayı olduğu belirtiliyor. Şimdi ise Bloomberg varlıklar arasında fiyat ilişkisi olduğunu iddiasında bulunarak bir adım öne taşıdılar. Yine de Bloomberg iki varlığın fiyatları arasında bir ilişki bulunduğuna dair bir netlik kazandırmıyor.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version