Bitmain, Antminer Bitcoin Madencilik Makinelerinin Sevkiyatlarını Erteledi!

Bitmain, Antminer Bitcoin Madencilik Makinelerinin Sevkiyatlarını Erteledi!

Bitcoin madencilik makineleri üreticisi Bitmain, ortak kurucular güç için savaşmaya devam ederken madencilik makinelerinin sevkiyatını üç ay erteledi.

Bitmain resmi Wechat hesabındaki bir yazıya göre, Haziran ve Temmuz aylarında teslim edilmesi gereken ürünlerin Eylül ve Ekim ayına kadar ertelenmek zorunda olduğu ifade edildi. Bu bitcoin madencilik makineleri genellikle teslimattan üç ay önce sipariş edilir. Çinli üretici Bitmain sevkiyatı üç ay erteledi, bu da ertelenen sevkiyatların Mart ayı civarında sipariş edilmiş olabileceği anlamına geliyor ve bu durum etkilenen Bitcoin madencileri için altı aylık bir bekleme anlamına geliyor.

Gecikme, şirket yönetimi üzerindeki dış müdahalenin bir sonucudur

Bitmain,duyurusunda, sevkiyattaki gecikmenin "şirketin yönetimi üzerindeki dış müdahalenin" bir sonucu olduğunu ifade edildi. Jihan Wu'nun duyuruyu yapan şirketin WeChat hesabının kontrolünde olduğu bildiriliyor. Çinli bitcoin madencilik makinesi üreticisi, sevkiyatlardaki gecikmelerin telafisi olarak müşterilerine iki seçenek sunuyor. İlk seçenek, müşterilere teslimatların hızlı bir şekilde takip edilmesini talep ederek şirkete yazmalarını sağlıyor. Müşteriler, talebi gönderdikten 60 gün sonra ekipmanı almazlarsa, müşteriler para iadesi isteyebilecek.

İkinci seçenek, müşterilere şu an ile fiili teslim tarihi arasındaki teorik madencilik gelirine eşdeğer nakit kuponları sunulacak. Bu nakit kuponlar gelecekteki siparişler için ödeme yapmak için kullanılabilir. Bununla birlikte, her iki seçenek birlikte kullanılamaz.

Bitmain'in kurucu ortakları güç için savaşmaya devam ediyor


Bitmain Jihan Wu ve Micree Zhan'ın kurucu ortakları şu anda şirketin kontrolü için zorlu bir mücadele içindeler. İki kurucu ortak, şirketin sahibi ve uzun yıllar birlikte şirketi yönetti, ancak Zhan, tartışmalı koşullarda Wu tarafından geçen Ekim ayında aniden şirketten çıkarıldı.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version