Litecoin'de Tedirgin Eden Düşüş!

Litecoin'de Tedirgin Eden Düşüş
Litecoin'in (LTC) hareketli ortalamaların üzerine çıkması ayılar tarafından izin verilmiyor. Bu durumda ise Litecoin'in fiyatı ciddi bir baskı altında kalıyor.

CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük 7. kripto para birimi olan Litecoin 41.63 dolarıun altına düşerse eğer kritik destek olan 39 doları görebilir. Bu destek 2 Nisan'dan bu yana ikna edici bir şekilde bozulmadı, bu nedenle boğaların bu seviyede güçlü bir savunma yapmaları muhtemel görünüyor.

39 dolarda yaşanabilecek ciddi bir toparlanma sonrası LTC / USD paritesini birkaç gün daha 39-51 dolar aralığında tutabilir.

20 günlük EMA (44 dolar) yavaş yavaş azalmaya başladı ve RSI 50 seviyesinin üzerine çıkmaya çalışıyor, bu da ayılara az da olsa bir avantaj sağlıyor. Parite dönüp hareket eden ortalamaların üzerine çıkarsa eğer bu düşüş görünümü geçersiz kılınacaktır.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version