Kredi Kartı İle Bitcoin Almak İster Misin? Icrypex'te Mümkün! 🔥

icrypex
Icrypex’te Kredi Kartıyla Bitcoin İşlemleri Başladı!

Kriptosozluktv.com - Kripto para borsası Icrypex, kredi kartıyla işlem yapma döneminin başladığını duyurdu.

Borsanın duyurusuna göre, Hesap Açma (KYC) sürecini tamamlayan tüm kullanıcılar kredi kartıyla kripto para alımı gerçekleştirebilecek. Kullanıcılar, Icrypex platformu üzerinden bankalar ve Papara dışında kredi kartıyla da dilediği gibi alım işlemi yapabilecek.

Türk kripto para kullanıcılarını memnun edecek bu gelişme, yeni yatırımcıların da kripto parayla tanışmasına öncülük etmiş olacak. Icrypex CEO’su Gökalp İÇER konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Icrypex olarak kripto para kullanıcılarının kolay ve güvenli bir şekilde işlem yapabilmesi için altyapımızda düzenli olarak geliştirmeler yapıyoruz. Bu geliştirmeleri yaparken, kullanıcılarımızın geri bildirimleri ve talepleri her zaman önceliğimiz oluyor. Bir günde kripto para transferlerindeki işlem ücretini kaldırdık. Yine kullanıcılarımızın talebi üzerine, bir günde portföyümüze yeni kripto paralar ekledik. Kredi kartıyla işlem yapma kolaylığı, kullanıcılarımızın yoğun talebi olan ve 2020 yılı için belirlediğimiz hedeflerden biriydi. Bu gibi yeniliklere hız kesmeden devam edeceğiz. 2020 için planladığımız tüm hedeflerimizi yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz.”

Kendi geliştirdikleri teknoloji ve üstün güvenlik önlemleri ile kullanıcılarının varlıklarını koruyan kripto para borsası Icrypex, Türkiye’de 7/24 müşteri desteği veren ilk borsa olarak piyasaya çıkmış ve bu hizmetle kripto para kullanıcılarından olumlu değerlendirmeler almıştı. Borsanın duyurduğu son yenilik, Türk kripto para kullanıcısının daha kolay ve hızlı işlem yapabilmesinin önünü açacak.

Icrypex’ten kredi kartıyla bitcoin ve kripto para almak için tıklayın!

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version