Icrypex’te BiLira (TRYB) Alım İşlemlerinde Komisyon SIFIR!

Icrypex’te BiLira (TRYB) Alım İşlemlerinde Komisyon SIFIR!

Icrypex’te BiLira (TRYB) Alım İşlemlerinde Komisyon SIFIR!

Icrypex Kripto Para Borsası BiLira (TRYB) alım işlemlerinde işlem ücretini sıfırladı!

Icrypex, geçtiğimiz aylarda Türk Lirası'na dayalı stabil kripto para BiLira’yı (TRYB) platformuna eklemişti. Borsa yeni duyurusunda 100.000 TL’ye kadar yapılan BiLira alm işlemlerinde kullanıcının herhangi bir komisyon ödemeyeceğini belirtti.

Buna göre, kullanıcılar, 100.000 TL’ye kadar olan alım işlemlerinde, icrypex.com üzerinden 1 Türk Lirası karşılığında 1 BiLira’yı ücretsiz olarak satın alabilecek. 100.000 TL’yi aşan alım işlemlerinde ise her kullanıcı ait olduğu seviye grubuna göre komisyon ücreti ödeyecek.

Kısaltması TRYB şeklinde ifade edilen kripto para birimi, Icrypex’te TRYB/TRY işlem çiftiyle listeleniyor. KYC/AML sürecini tamamlayan tüm yatırımcılar icrypex.com üzerinden kolayca BiLira satın alabiliyor.

Icrypex üzerinden BiLira alıp satmak için hemen tıklayın!
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version