Hollandalı İnsan Kaynakları Şirketi Randstad İşe Alım Amaçlı Blockchain'i Kullanıyor

Hollandalı İnsan Kaynakları Şirketi Randstad İşe Alım Amaçlı Blockchain'i Kullanıyor
Hollandalı insan kaynakları Randstad firması kurumsal ihtiyaçlarına göre işe alımlarda iyi bir eşleşme için Cypherium Blockchain ağı testine başladı.

Daha İyi Eşleşme için Blockchain

İşe alım amaçları için dağıtılmış defter teknolojisinden (DLT) yararlanma amacıyla Hollandalı insan kaynakları firması Randstad, bunun için Blockchain tabanlı çözümleri test etmeye başladı.

Son blog yazısında Randstad, DLT'nin işgücü alımıyla ilişkili bürokratik görevleri otomatikleştirmek için birden fazla yol sunabileceğine inandığını belirtti. Firma, teknolojinin günlük işe alım sürecinin "somun ve cıvatalarını" sabitleyebileceğini belirtti.

Deneyimsiz olanlar için Cypherium, sorunsuz iş süreci operasyonları için akıllı sözleşmeler kullanan DLT destekli bir altyapı platformudur. Cypherium'un akıllı sözleşmeleri, iş kanıtı ve Facebook'un Libra'sı da dahil olmak üzere çeşitli yüksek profilli blockchain projeleri tarafından benimsenen nispeten yeni bir blockchain protokolü olan HotStuff'ı birleştiren hibrit bir konsepte dayanıyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version