Corona Virüsü Açıklamasının Borsa İstanbul'a Etkileri!

Kriptosozluktv.com - Türkiye'de dün gece Corona virüsü vakasının ilk defa tespit edildiğini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca resmen açıklanmasının hemen ardından  Borsa İstanbul'da işlem gören ilaç, gıda ve perakende şirketlerinin hisselerinde sert bir yükseliş yaşandı, bunun karşılığında futbol kulüplerinde ise ciddi anlamda sert düşüş yaşandı. Türkiye'deki önde gelen market zincirlerinin hisse senetlerinde resmen çift haneli yükseliş yaşanıyor.

Euro 7 TL, Dolar 6.19 TL

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Corona virüsünün Türkiye'de tespit edildiğini resmen açıklamasının hemen ardından Euro ve Dolar'da artışlar yaşandı. Saat 17:15 itibarıyla Dolar 7.03 TL iken Dolar ise 6.19'dan işlem görüyor.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version